BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


header image

Dviračių ir autoturizmo trasa

Trasa įrengta 2011 m siekiant supažindinti lankytojus su Pagramančio regioninio parko pagrindinėmis vertybėmis, kraštovaizdžiu. Trasa yra žiedinė, prasidedanti Ringių kaime esančiame lankytojų centre. Keliaudami šia trasa turistai susipažįsta su Pagramančio bažnytkaimio centrinės dalies urbanistine struktūra ir kultūros paveldo vertybėmis, unikalia Jūros ir Akmenos upės slėnių sandara: šlaitais, atodangomis, rėvomis, parko piliakalniais, pirmykštį vaizdą išlaikiusiu Lylavos upeliu, Tamošaičių akmeniu, Genių, Gudlaukio ąžuolais ir kt.

Dviračių trasa nužymėta nukreipiančiosiomis ir informacinėmis rodyklėmis su atstumų nuorodomis. Nustatytose vietose įrengiami informaciniai stendai, kuriuose pateikiama informacija apie lankytinus objektus. Dviračių turizmo trasos ilgis – 35 km.
Pažintinis dviračių - automobilių takas prasideda Ringių kaime ir toliau kerta Pagramančio miestelį, Kreivių, Pūtvės, Andriejaičių, Burkėnų bei Alijošiškių kaimo gyvenvietes bei siekia Tamošaičių, Balskų, Genių, Gudlaukio gyvenamąsias vietoves. Trasa išsidėsčiusi vaizdingose aukštutinėse Akmenos ir Jūros upių slėnių terasose, kerta Pagramančio bei Tyrelių miškus, praeina pro Balskų užtvanką.
Svarbu: lietingu metu gali būti apsemtas tiltas per Jūra ties Ringių k.

 
 
 
Dviračių žygis

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-05-13